Forum gry Dragons of Shadow


#1 2009-09-16 17:14:47

Vincent

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 49
Punktów :   

Kopalnia Mithrilu

No więc oto mój pomysł, powinno się wprowadzić większe ceny kupna kopalni (W złocie a nie jak dotychczas w mithrilu) Zbalansowac stawki itp itd. ale głownie chodzi mi o to aby wprowadzić kopalnię mithrilu do kupna na przykład za milion złota, wydaje sie że to odpowiednia kwota i zapewnienie sobie dochodu. Piszcie swoje opinie


Postacie: Winchelm , Vines Cosades , Sean McClane , Altair , Vincent, Vincent, Vincent obecnie Cain Navel (syn Vincenta )

Co wolno Adminowi, to nie Użytkownikowi.  ^^

Offline

 

#2 2009-12-01 16:00:43

Joffrey

Nowy użytkownik

Skąd: Uniwersum
Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kopalnia Mithrilu

To zależy od założeń, jeśli będziemy chcieli kopalń dla zwykłych gracz to całkiem niezły pomysł na balans...
Chyba, że ogólne założenie jest takie, że kopalnie są dla rzemieślników, a pozostały motłoch musi się zadowolić strażnicami Ale jestem za... To niezły pomysł na balans gry.  Ale chyba ten milion w złocie to lekka przesada, zanim zwykły zjadacz chleba doczeka się takiej sumki minie prawie cała era, a sama kopalnia będzie przynosić niski dochód w porównaniu z kosztami jej zakupu, chyba, że ceny jej rozbudowy zostaną też odp. zbilansowane.
Z drugiej strony zależy jakie będzie średnie wydobycie w tej kopalni w stosunku do jej poziomu.

Ostatnio edytowany przez Joffrey (2009-12-02 11:29:26)

Offline

 

#3 2009-12-01 22:02:22

Gordogon

Użytkownik

8938520
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 34
Punktów :   

Re: Kopalnia Mithrilu

No cóż - 1 M złota to duzo przez pierwsze 3 - 5 tygodni. Potem te miliony się przelewają po prostu. Więc jak dla mnie kopalnie musiałyby być jeszcze droższe - w przypadku kiedy kopalń będzie można kupić więcej (tj. jeśli pierwsza kopalnia kosztuje milion, to następna np. 10 itd.) No i pytanie - od czego zależy ilośc wydobytego mithrilu? Od siły, punktów kopalnianych, ilości kopalń... Kończąc - jeśli w ogóle ten pomysł wejdzie w gre, to trzeba się zastanowić nad ilością mithrilu, bo na tym minerale najłatwiej się wzbogacić.


"Opowiedzieć komuś, co symbol „oznacza”, to tak jak opowiedzieć, jakie uczucie powinna wzbudzać w nim piosenka..." - Dan Brown.

Offline

 

#4 2009-12-01 22:05:42

 Imanel

Administrator

2532024
Skąd: Warka
Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 75
Punktów :   

Re: Kopalnia Mithrilu

A myśląc o tym należy pomyśleć też o reszcie mechaniki. Trzeba zbalansować wszystko

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntsdnaruto.pun.pl www.ochronasrodowiska.pun.pl www.liceum33.pun.pl www.ksiestwopolan.pun.pl www.akademiasupremacy.pun.pl