Forum gry Dragons of Shadow


#1 2009-12-06 14:57:26

Cyna

Moderator

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 425
Punktów :   

ziółka

Już wspomniałem Imanelowi o tym, aby w lesie znajdowało się więcej ziółek, bo bardzo trudno je zdobyć a farma nie przynosi efektu (za długo się czeka a populacja jest niewiele większa od tego co zasialiśmy). Już łatwiej jest zdobyć mithril w górach i dorobić się na tym kokosów. No ale z mithrilu wywarów nie zagotujemy... Więc chciałem to poddać ogólnej dyskusji. Znaczy sprawę ze znajdywaniem ziółek w lesie.

Nie chciało mi się od nowa pisać więc zacytowałem swoją wypowiedź z innego tematu. Ponawiam dyskusję


Agahid(+), Zaruun, Thumkir(+), Dri, Arot, Amdrigar(+), Sevian, Grazbozur Yamaraj Abukhatan(+), Rassin

5 er stażu

Offline

 

#2 2009-12-06 16:37:30

Izanshel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: ziółka

Zdecydowanie przydałoby się więcej ziółek. Ziółka zawsze są dobre, a z tego co udało mi się zaobserwować, to jest z nimi większy problem niż z mitrilem, co jest trochę nielogiczne. Tak więc popieram pomysł.

Offline

 

#3 2009-12-06 17:05:17

Dialeisham Imatusai

MG - MegaGnój xD

5751062
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: ziółka

Popieram.
Mikstury się przydają, a trudno rozkręcić interes z ziołami.


: Dialeisham Imatusai : Leracot Aweira : Muriel Namtar : Audentia Selk'bash : Jayawijaya Shwetambari :

http://lythael.deviantart.com/

Offline

 

#4 2009-12-06 17:16:32

Khabur

Użytkownik

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 79
Punktów :   

Re: ziółka

W zasadzie magom sie przydadzą na mane, bo się ciężko lvl wbija magiem ^^


Jak powiedział poeta...:  "Ja to rozumiem, ja to szanuję, ale gówno mnie to obchodzi"

Offline

 

#5 2009-12-06 17:16:35

 Imanel

Administrator

2532024
Skąd: Warka
Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 75
Punktów :   

Re: ziółka

A ja powiem tak. Zresztą to samo napisałem Cynie na GG.


DoS w chwili obecnej jest grą elity, która gra od samych początków, bez graczy czysto mechanicznych. Po nowej erze, w której zmienimy markę na Redash chcemy się stać grą ogólnodostępną, gdzie liczba zarejestrowanych graczy przekroczy 300. Stąd utrudnienia jakie mamy zamiar wprowadzić do mechaniki. I jeżeli 300 zarejestrowanych graczy, gdzie każdy będzie zajmował się czym innym ("O dobra jest dużo ofert na rynku minerałów to się wezme za ziółka"). Zioła jako jedna z nielicznych rzeczy przysotowane są do gry, gdzie liczba graczy przekracza 300 zarejestrowanych i conajmniej 15 online. Chcemy zrobić tak, żeby zmienić całą gospodarkę pod taką liczbę graczy. Dlatego ja bym się raczej skupił na zmianie kopalni, trenignów, a od zbalansowania ras i klas zaczynając.

Offline

 

#6 2009-12-06 21:13:01

Gordogon

Użytkownik

8938520
Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 34
Punktów :   

Re: ziółka

Po takich prognozach Black Dragon mi sie przypomina. Komercha. No nic. Ja pomysł ziółek popieram, w przypadku, kiedy w lesie nie bedzie powrotnego nabijania energii. ( w zeszłej erze siedziałem w lesie caly czas, kazdego stwora unikalem a energia sie odradzala - tj. znacznie mniejsza utrata energii niz przewidywana i ciagly wzrost ziolek (ktorych i tak bylo malo ))


"Opowiedzieć komuś, co symbol „oznacza”, to tak jak opowiedzieć, jakie uczucie powinna wzbudzać w nim piosenka..." - Dan Brown.

Offline

 

#7 2009-12-07 10:13:13

Khabur

Użytkownik

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 79
Punktów :   

Re: ziółka

A ile czasu musiałeś sziedzieć w ty zasranym lesie żeby mieć ze 100 jakiegoś... xD


Jak powiedział poeta...:  "Ja to rozumiem, ja to szanuję, ale gówno mnie to obchodzi"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ochronasrodowiska.pun.pl www.ksiestwopolan.pun.pl www.blodcore.pun.pl www.liceum33.pun.pl www.akademiasupremacy.pun.pl