Forum gry Dragons of Shadow


#1 2009-04-24 00:39:59

Kahim

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Zminiana planów

Ja bym proponował zmienić plany. Bo na razie zajmujecie się dodawania profesji, rasy itd. A ja bym radził zajmować się pierw naprawą błędów i grafiką. Bo wszedłem do i zobaczyłem kupę błędów. I jeszcze tej grafiki mi brakowało. A na dodatki to jeszcze przyjdzie czas. Jak byście zrobili to co przed chwilą powiedziałem to ilość graczy by się zwiększyła.

Offline

 

#2 2009-04-24 12:05:57

Cyna

Moderator

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 425
Punktów :   

Re: Zminiana planów

Jakich błędów i jaką grafiką?

Ja bym tam wolał dodać wpierw te nowe profesje to by ciekawie było, a grafika to wg. mnie drugorzędna sprawa w tej grze. Bo i po co grafika? Gdzie?


Agahid(+), Zaruun, Thumkir(+), Dri, Arot, Amdrigar(+), Sevian, Grazbozur Yamaraj Abukhatan(+), Rassin

5 er stażu

Offline

 

#3 2009-04-24 22:30:06

Izdurbal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 201
Punktów :   

Re: Zminiana planów

Ummm... Spraw w związku z tymi zmianami jest kilka. Po pierwsze DoS nastawiony jest bardziej na odgrywanie postaci, co oznacza że drugoplanowe są zmiany techniczne. Po 2. modyfikacje techniczne zajmują czas, którego żadne z nas nie ma w nadmiarze. Jeśli zaś chodzi o grafikę, wszystko zależy od gustu. Niektórym się podoba, innych nie obchodzi, zaś innym przeszkadza. Rozumiem że może Ci się nie podobać jednak jest to pierwsza nasza skarga na ten aspekt, dla tego też nie uważam by argument był dość silny by zajmować się tym w czasie matur i egzaminów gimnazjalnych.

Offline

 

#4 2009-04-25 09:04:33

Kahim

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-24
Posty: 2
Punktów :   
WWW

Re: Zminiana planów

Grafika to nie jest nic trudnego sam mogę coś poszukać. Oczywiście jak chcesz?

Offline

 

#5 2009-04-25 17:12:41

Cyna

Moderator

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 425
Punktów :   

Re: Zminiana planów

Ale gdzie ci się ta grafika nie podoba xX

Dla mnie wszystko jest w porządku i niech zostanie tak jak teraz. Wg. mnie...


Agahid(+), Zaruun, Thumkir(+), Dri, Arot, Amdrigar(+), Sevian, Grazbozur Yamaraj Abukhatan(+), Rassin

5 er stażu

Offline

 

#6 2009-04-25 19:51:50

Kamys

Administrator

2785425
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 680
Punktów :   

Re: Zminiana planów

Hm hm miałam przerabiać layout... Kolejny ma być fioletowy. Ale wczniej się zleniwiłam przynaje, a teraz oatnie miechy na polepsznie ocen wiec ja z mojej storny zrobię nowy lay w intonacji kolorów fioletu na czerwiec... Hmmm a może znów czerwień : P ? Co do błedów - nauka php idziem i topronie, a ja nie mam stałego programiera. Alllee dam radę ^^

Offline

 

#7 2009-04-25 20:40:11

Cyna

Moderator

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 425
Punktów :   

Re: Zminiana planów

Ale jakich błędów? Ja się, żadnego nie doszukałem oprócz jednego w tamtej erze, którego już nie ma ^^


Agahid(+), Zaruun, Thumkir(+), Dri, Arot, Amdrigar(+), Sevian, Grazbozur Yamaraj Abukhatan(+), Rassin

5 er stażu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blodcore.pun.pl www.akademiasupremacy.pun.pl www.ksiestwopolan.pun.pl www.liceum33.pun.pl www.ntsdnaruto.pun.pl