Forum gry Dragons of Shadow


#16 2008-10-15 22:56:35

Rosemary

Użytkownik

Skąd: Silent Hill
Zarejestrowany: 2008-04-27
Posty: 74
Punktów :   

Re: Ulubiony rodzaj walki w RPG

Vin jesteś brzytki bo zabiłeś Charci Wujcia xP Charcia Cię już nie loffcia I Ballzira tez nie loffcia I w ogóle bueeheh hihi xP <rotfl> xDDDDD


"Mała Marysia pierdolca miała
Pierdolca białego jak śnieg
Gdziekolwiek nie poszła Marysia mała
Pierdolec rozwalał jej łeb"  Jarosław Grzędowicz "Wilcza zamieć"

Offline

 

#17 2009-01-13 00:45:38

Hagnit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 14
Punktów :   

Re: Ulubiony rodzaj walki w RPG

Mi najbardziej odpowiada styl łączony: magii i walki białą bronią. Ta strategia bywa bardzo ciekawa, o ile dobrze zastosowana. Wspaniale sprawdzają się wtedy iluzje - pomnożenie postaci chociażby - nagle pięciu identycznych gości zamachuje się we wroga kijem. Tudzież posłanie przyzwanego potwora, zaczajenie się gdy ten zajmuje się pupilkiem - i nóż w plecy, po tym jak jeszcze użyło się niewidzialności. Wspaniałe jest wtedy wyklinanie wojowników, którzy nie znoszą czarowników - i ich "cudotwórstwa".

Jeżeli jeden styl - to walka na gołe pięści jest ciekawa - najlepsza do karczemnych rozrób. Można się nieźle zabawić i nie stracić głowy od miecza.

Ale i tak rządzi magia - daje najwięcej możliwości - gdyż postać nadal może biegać, skakać i rzucać czym popadnie - tyle, że musi to robić z większym wysiłkiem umysłowym, niźli pokazaniu swych zdolności fizycznych, jak akrobacje i rzucanie fortepianem.

A co jest najnudniejsze, najgorsze, albo po prostu ja sobie nie wyobrażam ciekawej walki na łuki/ proce ?
No bo co zrobić jak już dotrze wróg do łucznika ? Fruwać, unikać ? Ale jak niby wtedy zalożyć strzałę ? Wciąż uciekać ? Krótko mówiąc - nuuuuda.

Podsumowanie : Każdy styl walki jest świetny, o ile stosuje go właściwie i właściwa osoba. Czy to mag, czy berserker, czy pięściasty mniszek z rozwagą i konsekwencją daje wiele zabawy. W każdym stylu zdarza się obrzydliwe PG. ( ale chyba najwięcej w magii, dlatego nie dziwne, że nawet mechanicznie czarodziej uczy się inteligencji ) Pozostaje jedynie nieszczęsna walka na dystans...

Ostatnio edytowany przez Hagnit (2009-01-13 00:53:13)


J*bać podpisy ! A w szczegolności obrazki na pól ekranu !

Offline

 

#18 2011-07-22 20:25:48

0utsider

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ulubiony rodzaj walki w RPG

Ja zawsze preferowałem walkę magią. W każdej grze zawsze wybierałem magów. Nie wiem czemu ale dla mnie jest to o wiele bardziej ciekawe


Jak mam czas to gram w  gry na przegladarke.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shadow-of-lostendard.pun.pl www.lesnica.pun.pl www.dkw.pun.pl www.clampwonderland.pun.pl www.impet.pun.pl