Forum gry Dragons of Shadow


#1 2009-12-06 17:22:07

Izanshel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 6
Punktów :   

Poszerzenie panteonu (nowe bóstwa)

Otóż jak sądzę, bogów to jest jednak troszkę mało, gdyż jest sporo aspektów nie dowodzonych przez żadnego. Tak więc stąd moja propozycja rozszerzenia panteonu, ale żeby nie było tego za dużo, gdzieś do 9 lub 12 bogów. Od razu mówię, że bardzo chętnie zabrałbym się za rozpisanie kilku i dam tu propozycje dziedzin, jakimi mogliby się zająć nowi bogowie.

- sen i czas
- sam proces umierania i życie pozagrobowe
- rozkład i synteza
- ciemności i światła ( może tkz. tkacz/tancerz cieni )

Offline

 

#2 2009-12-06 17:27:12

Khabur

Użytkownik

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 79
Punktów :   

Re: Poszerzenie panteonu (nowe bóstwa)

Tancerz cieni to mie sie od razu z NWN kojarzy, a ja jeszcze w dwójek nie grałem... ^^"

A tak do tematu, to ja mysle że te 3 ostatnie myśniki to można podciągnąć pod aktualnych bogów xP


Jak powiedział poeta...:  "Ja to rozumiem, ja to szanuję, ale gówno mnie to obchodzi"

Offline

 

#3 2009-12-06 17:36:46

Izanshel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poszerzenie panteonu (nowe bóstwa)

No to podciągnąć, ale teraz to są dziury i są sprawy gdzie bogów nie ma. A każdy szanujący się panteon ma speców od wszystkiego.

Offline

 

#4 2009-12-06 17:37:22

 Imanel

Administrator

2532024
Skąd: Warka
Zarejestrowany: 2008-04-04
Posty: 75
Punktów :   

Re: Poszerzenie panteonu (nowe bóstwa)

Nie róbmy z Redash krainy gdzie żyją tylko bogowie. IMO jeden bóg do każdej rasy wystarczy. Opisać ładne stworzenie świata, gdzie jest 2 głównych bogów (dajmy na to Talosa i Anasir). Oni tworzą świat, rasy itd. Potem w jakiś okolicznościach dochodzi do konfliktu, każda rasa zwraca się ku jednemu bogowi i następuje walka


Chodzi mi o panteon tego pokroju:

http://www.elisjum.fora.pl/biblioteka-w … wo,23.html

Offline

 

#5 2009-12-06 17:40:43

Khabur

Użytkownik

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 79
Punktów :   

Re: Poszerzenie panteonu (nowe bóstwa)

Kurde, jakaś mitologia sie miesza chyba xD

A czy ja wiem, im chyba ma rację, ale może zostać nawet tak jak jest ;]


Jak powiedział poeta...:  "Ja to rozumiem, ja to szanuję, ale gówno mnie to obchodzi"

Offline

 

#6 2009-12-06 17:44:53

Cyna

Moderator

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 425
Punktów :   

Re: Poszerzenie panteonu (nowe bóstwa)

Imanel dobrze prawi moim zdaniem. Lepiej żeby nie było bogów więcej niż graczy a przynajmniej ras . Póki co mam dosyć neutralne zdanie na ten temat więc więcej się nie wypowiem


Agahid(+), Zaruun, Thumkir(+), Dri, Arot, Amdrigar(+), Sevian, Grazbozur Yamaraj Abukhatan(+), Rassin

5 er stażu

Offline

 

#7 2009-12-06 17:48:43

Izanshel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poszerzenie panteonu (nowe bóstwa)

To przynajmniej przydałoby się dopisać jeszcze jednego neutralnego, żeby było po równo i poszerzyć nieco zadania, żeby "byli bardziej efektywni". No cóż, bogów nie będzie więcej niż graczy jak sądzę w końcu nie mamy chyba mniej niż 12 graczy? Ale jeżeli wszystko miało się zgadzać, to dla każdego charakteru powinno byc tyle samo bóstw - moim zdaniem oczywiście.

Offline

 

#8 2009-12-06 18:10:28

Dialeisham Imatusai

MG - MegaGnój xD

5751062
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Poszerzenie panteonu (nowe bóstwa)

Z tego co wiem i tak większość graczy wybiera Talosa/Anasir/Sethris. Mi się podoba koncepcja snu i czasu, ewentualnie można by zrobić kogoś od zaświatów. Pozostałe myślniki można spokojnie podciągnąć, zwłaszcza światłość i ciemność.


: Dialeisham Imatusai : Leracot Aweira : Muriel Namtar : Audentia Selk'bash : Jayawijaya Shwetambari :

http://lythael.deviantart.com/

Offline

 

#9 2009-12-06 18:14:54

Cyna

Moderator

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 425
Punktów :   

Re: Poszerzenie panteonu (nowe bóstwa)

Cóż sen i czas jest ciekawy, ale gdyby zrobić mały edit w bogach to tą funkcję można by było urtlisowi podciągnąć


Agahid(+), Zaruun, Thumkir(+), Dri, Arot, Amdrigar(+), Sevian, Grazbozur Yamaraj Abukhatan(+), Rassin

5 er stażu

Offline

 

#10 2009-12-06 21:05:09

Kamys

Administrator

2785425
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 680
Punktów :   

Re: Poszerzenie panteonu (nowe bóstwa)

JA przeciw wprowadzaniu nowych bogów w tej chwili mamy 8, którzy nie mają nawet swoich wyznawców w wekszości, o kapłanach nie wspominając... a 9 jest już dawno temu zaprojektowany

- sen i czas (można podciągnąć pod boga magii)
- sam proces umierania i życie pozagrobowe (anasir - pani nieumarłych)
- rozkład i synteza (rozkład anasir i ser, synteza w zasadzie prawie wszyscy)
- ciemności i światła ( może tkz. tkacz/tancerz cieni ) (ciemność - anasir, światło Talos)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.liceum33.pun.pl www.ksiestwopolan.pun.pl www.ntsdnaruto.pun.pl www.ochronasrodowiska.pun.pl www.blodcore.pun.pl