Forum gry Dragons of Shadow

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-12-02 19:51:36

Cyna

Moderator

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 425
Punktów :   

Nowe miasto (nazwa do uzgodnienia ;d)

A więc:

Siedzę sobie na histori. Jak zwykle nuda wieje z każdej strony. Jednak coś mnie na niej zainspirowało

Normadzi!

Wpadłem na pomysł stworzenia w nowym świecie nowego miasta. Nie wiem jak będzie wyglądać nowy świat i jak będzie z miastami. Czy zostaną te 3 podstawowe. Nie jest nam zwykłym śmiertelniką dane wiedzieć tego. Jednak... Co powiedzie na wizje lodowego miasta? Było by upodobnieniem do średniowiecznej skandynawii. Handel, silni wojownicy, surowy klimat i takie tam. Nie przedstawie dokładnego projektu miasto, bo nie wiem czy wam się ten pomysł podoba. Narazie jest to tylko pytanie na stworzenie noej kultury w nowym świecie
Tak jak:
Ziro - średniowieczna europa [?]
Wodne - Japonia
Gloris - Arabia
Nowie miasto - skandynawia.

Co wy na to? Wiem, że troche bałagan w tym poście mam, ale myśle, że zrozumiecie moją wizję. Nie wiem czy jest ona przydatna, ale zawsze może to wprowadzić wiele nowych wątków do historii nowego świata (jak to brzmi x>)


Agahid(+), Zaruun, Thumkir(+), Dri, Arot, Amdrigar(+), Sevian, Grazbozur Yamaraj Abukhatan(+), Rassin

5 er stażu

Offline

 

#2 2009-12-02 20:11:11

Kamys

Administrator

2785425
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 680
Punktów :   

Re: Nowe miasto (nazwa do uzgodnienia ;d)

Ja jestem za teraz iz chce pisac kontynent gdzie jest ziro... i mamy poewien pomysl ale go przedstawimy juz jak sie rozgramy teraz

Offline

 

#3 2009-12-02 20:15:15

Joffrey

Nowy użytkownik

Skąd: Uniwersum
Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Nowe miasto (nazwa do uzgodnienia ;d)

Co w stylu krain gdzie wiecznie odmrażasz sobie tyłek, przez polowę dnia jest ciemno jak w dupie, a rozgrzewający pędzony pokątnie z byle czego bimber leje się strumieniami; Hmmm... Dla mnie OK

Ostatnio edytowany przez Joffrey (2009-12-02 20:19:57)

Offline

 

#4 2009-12-02 20:32:21

Dialeisham Imatusai

MG - MegaGnój xD

5751062
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: Nowe miasto (nazwa do uzgodnienia ;d)

hmmm, trzeba by przemalować mapkę, right?
mogę się zgłosić na malowanko bo mi tatuś sponsoruje skaner i będzie git. d;
A! Jak Maciej by udzielił praw autorskich to mogę opisać nawet. ;>
Mi osobiście brakuje jeszcze krainy z krwiożerczymi Aztekami na czele.
A wikingów można by ich wtranżolić gdzieś nad Ziro, bo nie wiem jak tutaj równik przebiega i inne tego typu geograficzne pierdolce.


: Dialeisham Imatusai : Leracot Aweira : Muriel Namtar : Audentia Selk'bash : Jayawijaya Shwetambari :

http://lythael.deviantart.com/

Offline

 

#5 2009-12-03 17:22:21

Cyna

Moderator

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 425
Punktów :   

Re: Nowe miasto (nazwa do uzgodnienia ;d)

Dialeisham Imatusai napisał:

A! Jak Maciej by udzielił praw autorskich to mogę opisać nawet. ;>

*wystawia kontrakt Aśce * Jestem pewien, że zrobisz to 10000x lepeij ode mnie. Ja mam tylko pomysły, ale pisanie takich rzeczy średnio mi wychodzi. Prawa autorskie sprzedane! * podpisuje kontrakt i sprytnie ukrywa napis małym druczkiem znajdujący się pod jego palcem * Więęęc? * Krzywy uśmieszek akwizytora *


Agahid(+), Zaruun, Thumkir(+), Dri, Arot, Amdrigar(+), Sevian, Grazbozur Yamaraj Abukhatan(+), Rassin

5 er stażu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ntsdnaruto.pun.pl www.ochronasrodowiska.pun.pl www.ksiestwopolan.pun.pl www.liceum33.pun.pl www.akademiasupremacy.pun.pl