Forum gry Dragons of Shadow


#1 2009-09-15 11:40:11

vario

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 30
Punktów :   

sesja by vario

Robię jedną, wydaje mi się dość ciekawą sesyjkę - kto chce moze sie zglosic. Na sesji mozna zdobyc artefakt/zloto czy inne cudenka, mozna tez zginac (reset postaci). kto czuje sie na silach zapraszam- wybiore 4-6 smialkow i zaczniemy. sesja odbedzie sie tu na forum gdzie kazdy po prostu bedzie opisywal swoja ture a ja potem ebde pisal rozwoj wypadkow i tak w kółko macieja.

Zglaszac sie prosze wedlug schematu

rasa - klasa - poziom - specjalizacja (czyli co tam chcecie zeby wasza postac dosowska umiala czy tez miala plusy;p)

poniewaz nie mamy dostepu do statystyk, sesja bedzie storytellingiem w 95%. Pozdrawiam!


I am the game and I make the rules
So move on out or you can die like a fool [...]
Don't you forget there's a price you can pay
Cause I am the game and I want to play

Offline

 

#2 2009-09-15 16:01:52

Khabur

Użytkownik

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 79
Punktów :   

Re: sesja by vario

Ja się zgłoszę, tylko nie wiem o co chodzi ci z tym schematem ^^"


Jak powiedział poeta...:  "Ja to rozumiem, ja to szanuję, ale gówno mnie to obchodzi"

Offline

 

#3 2009-09-15 17:50:34

Cyna

Moderator

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 425
Punktów :   

Re: sesja by vario

Ja się zgłaszam * cichy nekromanta syczy na boku *


Schemat:

serpenssimilis - nekromanta - 6 - chodzi o umiejętności fabularne?


Ogólnie statystyki przecież chyba nie są tajne i można je podać ^^. Bo trochu dziwny ten schemat i brak zasad mech fab


Agahid(+), Zaruun, Thumkir(+), Dri, Arot, Amdrigar(+), Sevian, Grazbozur Yamaraj Abukhatan(+), Rassin

5 er stażu

Offline

 

#4 2009-09-15 21:24:46

vario

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 30
Punktów :   

Re: sesja by vario

mowilem ze to storytelling wiec jakie zasady? nie musicie sie tym martwic. A ty cyna pomysl przez chwile ja Cie blagam. Statystyki nie są tajne. spoko. Wejdz wiec na dragonsofshadow.boo.pl i podaj mi swoje statystyki...

a co do "specjalizacji" to mailem na mysli ni mniej ni więcej tylko.. specjalizacje '-_-. czyli wedlug slownikia "dokonywanie się ściślejszego podziału pracy, funkcji; zdobywanie umiejętności w pewnej wyodrębnionej dziedzinie wiedzy´"

Chodzi mi o to, ze do storytellingu sam lvl, rasa i klasa to za malo. Bedac nekromantą kierujesz sie bardziej na klątwy czy tez na przywolancow, jesli to drugie to na jakich? A moze wolisz zabijać wrogów rozszarpując im gardła nogą trupa rycząc przy tym "pieśń" godową łosia? Your choice. dla mnie jest istotne w czym jestes lepszy a w czym gorszy.
DLA PRZYKŁADU, zebym wiecej dziwnych (zeby nie powiedziec glupich) pytan nie widzial

Elf - złodziej - 12 - broń krótka miotana + używanie wytrychów.

i wsio. Dalej historia bedzie sie juz kleic.

Ostatnio edytowany przez vario (2009-09-15 23:42:41)


I am the game and I make the rules
So move on out or you can die like a fool [...]
Don't you forget there's a price you can pay
Cause I am the game and I want to play

Offline

 

#5 2009-09-16 15:43:26

Dialeisham Imatusai

MG - MegaGnój xD

5751062
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-08-20
Posty: 222
Punktów :   
WWW

Re: sesja by vario

Człowiek
Kapłan Anasir + Hordvena [posiada umiejętności obu, moja nagroda za pf]
10
umiejętności: osłabianie przeciwników poprzez modyfikowanie ich ciał + magia ognia + leczenie +  broń biała [sztylety wrastające w ciało]


: Dialeisham Imatusai : Leracot Aweira : Muriel Namtar : Audentia Selk'bash : Jayawijaya Shwetambari :

http://lythael.deviantart.com/

Offline

 

#6 2009-09-16 16:03:37

Khabur

Użytkownik

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-11-27
Posty: 79
Punktów :   

Re: sesja by vario

Nieumarły - nekromanta - 10 - klątwy wszelakie i różne czary śmierci... xP


Jak powiedział poeta...:  "Ja to rozumiem, ja to szanuję, ale gówno mnie to obchodzi"

Offline

 

#7 2009-09-16 17:29:20

Cyna

Moderator

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 425
Punktów :   

Re: sesja by vario

Jejuuu to trzeba było od razu powiedzieć a nie potem zarzucać mi niemyślenie


serpenssimilis - nekromanta - 6 - trupów używa sporadycznie (jeśli już to jednego a silniejszego) jego taktyka polega na odpijaniu ciosów przez tarczę sw i kontratakowanie klątwami wszelakiej maści oraz wspomnianą sw. magii jady też używa rzadko.


Agahid(+), Zaruun, Thumkir(+), Dri, Arot, Amdrigar(+), Sevian, Grazbozur Yamaraj Abukhatan(+), Rassin

5 er stażu

Offline

 

#8 2009-09-18 12:31:23

Kamys

Administrator

2785425
Zarejestrowany: 2008-04-03
Posty: 680
Punktów :   

Re: sesja by vario

Ja mogę dopiero od przyszłego poniedziałku, bo teraz mam gościa, ale na wszelki wypadek zgłaszam się jeśli mogę

Człowiek - Kobieta - Samuraj - 10 - walka wręcz, specjalizacja: walka kataną. (nie posiada jednak na stanie żadnej katany lecz szable)
Specjalne - posiada metalową protezę ręki, która to jest zablokowana przy łokciu - tak aby ręka nie latała na prawo i lewo w trakcie walki, tuż przed nadgarstkiem jeszcze na przdramieniu ma zamontowany nóż sprężynowy - ostrze 30 cm, umie poruszać tylko trzema palcami na raz w protezie.

(nie bij mnie variusu ze pisze ponad ilość ;p )

Offline

 

#9 2009-09-18 16:39:13

vario

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 30
Punktów :   

Re: sesja by vario

no dobra, więc dostali się:
DI - Kapłan Anasir + Hordvena [posiada umiejętności obu, moja nagroda za pf]
poziom 10
umiejętności: osłabianie przeciwników poprzez modyfikowanie ich ciał + magia ognia + leczenie +  broń biała [sztylety wrastające w ciało]

Khabur - Nieumarły - nekromanta
poziom 10 
Umiejętności: klątwy wszelakie i różne czary śmierci... xP

Cyna - serpenssimilis - nekromanta
poziom 6
Umiejętności: trupów używa sporadycznie (jeśli już to jednego a silniejszego) jego taktyka polega na odpijaniu ciosów przez tarczę sw i kontratakowanie klątwami wszelakiej maści oraz wspomnianą sw. magii jady też używa rzadko.


Kamys - Człowiek - Kobieta - Samuraj
Poziom: 10
umiejętności: walka wręcz, specjalizacja: walka kataną. (nie posiada jednak na stanie żadnej katany lecz szable)
Specjalne - posiada metalową protezę ręki, która to jest zablokowana przy łokciu - tak aby ręka nie latała na prawo i lewo w trakcie walki, tuż przed nadgarstkiem jeszcze na przdramieniu ma zamontowany nóż sprężynowy - ostrze 30 cm, umie poruszać tylko trzema palcami na raz w protezie.


I am the game and I make the rules
So move on out or you can die like a fool [...]
Don't you forget there's a price you can pay
Cause I am the game and I want to play

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shamankingra.pun.pl www.kajaktrzcianka.pun.pl www.rodzina.pun.pl www.livetocraft.pun.pl www.phone-forum.pun.pl