Forum gry Dragons of Shadow


#1 2009-01-21 16:42:26

Hagnit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 14
Punktów :   

Ogłoszenia

Jestem ślepy czy na prawdę w grze nie ma miejsca na ogłoszenia ( nie chodzi o forum) ? Takie miejsce uważam, iż niezbędne jest rzemieślnikom, a innym ułatwia wiele spraw, które wymagają zaangażowania kilku osób.


J*bać podpisy ! A w szczegolności obrazki na pól ekranu !

Offline

 

#2 2009-01-21 19:55:25

Cyna

Moderator

Skąd: Siemysłów xP
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 425
Punktów :   

Re: Ogłoszenia

A rynek?


Agahid(+), Zaruun, Thumkir(+), Dri, Arot, Amdrigar(+), Sevian, Grazbozur Yamaraj Abukhatan(+), Rassin

5 er stażu

Offline

 

#3 2009-01-21 20:22:40

Hagnit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 14
Punktów :   

Re: Ogłoszenia

Tak, tyle że rynek tyczy się tylko ofert materialnych, a poza tym nie są to propozycje, a gotowe oferty.


J*bać podpisy ! A w szczegolności obrazki na pól ekranu !

Offline

 

#4 2009-01-21 22:55:59

Izdurbal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 201
Punktów :   

Re: Ogłoszenia

Cóż... rzemieślnikom pozwalamy oferty zamieszczać na opisach (pod imieniem postaci). Większość z nich rozwija temat na samym początku profilu postaci.

Offline

 

#5 2009-01-22 00:17:56

Hagnit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 14
Punktów :   

Re: Ogłoszenia

Cóż, opis będzie widoczny tylko jeśli ktoś jest obecny. Text w profilu - trzeba najpierw znaleźć odpowiednią osobę, a na pewno łatwiej byłoby po prostu przejrzeć oferty na tablicy ogłoszeń. Takie miejsce z resztą byłoby dobre jak wspomniałem nie tylko dla rzemieli. Powiedzmy, że szykuje się jakaś sesja w kaplicy, albo ktoś zbiera chętnych do współpracy powiedzmy przy tworzeniu jakiegoś klanu, stowarzyszenia .... Osobiście uważam, że ogłoszenia są bardzo potrzebne. Dziwi mnie po prostu, że ich tu nie ma ...


J*bać podpisy ! A w szczegolności obrazki na pól ekranu !

Offline

 

#6 2009-01-22 22:49:19

Izdurbal

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-17
Posty: 201
Punktów :   

Re: Ogłoszenia

Cóż, jakkolwiek przydatne by one nie były póki co dajemy sobie radę bez nich poprzez umiejętności logiczne naszych graczy. Przykładowo by znaleźć rzemieślnika wchodzi się na posągi, zaś gdy szuka się klanu włącza się listę klanów itp. Najzwyczajniej w świecie mamy niestety sporo roboty do zrobienia również w kodzie i niestety rzeczy bez których można się obyć odsuwane są do zrobienia na czas nieokreślony^^'"

Offline

 

#7 2009-01-23 00:23:47

Hagnit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 14
Punktów :   

Re: Ogłoszenia

toć zrozumiałe, ale trza dążyć do doskonałości ... Ogłoszenia będą oczywiście "fajne" , ale nie są niezbędne jak zauważyłeś.


J*bać podpisy ! A w szczegolności obrazki na pól ekranu !

Offline

 

#8 2009-01-23 21:12:15

Nold

Moderator

Zarejestrowany: 2008-04-14
Posty: 141
Punktów :   

Re: Ogłoszenia

Jeżeli można wtrącić swoje grosze to ja to zrobię. Moim zdaniem ogłoszenia nie są potrzebne, ale jeżeli ktoś je kiedyś zrobi to się nie obrażę. Grałem nie raz rzemieślnikiem i szczerze mówiąc to brak takowych ogłoszeń był bardziej motywujący do ruszenia swej wyobraźni by dotrzeć do klienta. Czasem też akcja sprzedaży towaru odbywała się w pełni klimatycznie na poczcie. Gdyby te ogłoszenia były pewnie nie chciałoby mi się bawić w sesje sprzedaż-kupno, a tak, choć nic to nie dawało głównemu nurtowi fabuły, było dość ciekawym przedsięwzięciem i kilka razy wynikły z tego dłuższe sesje. Jak widać niektóre braki mogą czasem dawać pozytywne skutki.

Offline

 

#9 2009-01-23 23:17:18

Hagnit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 14
Punktów :   

Re: Ogłoszenia

Coś w tym jest, ale sądzę, że jeśli ktoś lubi sesje to i tak ją przeprowadzi, niezależnie od ogłoszeń...


J*bać podpisy ! A w szczegolności obrazki na pól ekranu !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blodcore.pun.pl www.akademiasupremacy.pun.pl www.ochronasrodowiska.pun.pl www.ntsdnaruto.pun.pl www.liceum33.pun.pl